Prezent z okazji...

W ciągu roku przeciętny Iksiński spotyka się z wieloma okazjami przy, których nie może iść w gości z pustą ręką. Zawsze wiąże się z to z wydatkiem. Jednak najgorsza nie jest sama zasobność portfela a brak pomysłu na prezent. Co na prezent się zatem nada najbardziej?
A to już zależy od okazji. Przy okazji rocznic świetnym pomysłem jest upominek określający, która to rocznica. Trafionym pomysłem do pięćdziesięciu złotych będą tutaj pióra czy długopisu parkera z grawerem własnego projektu oraz etui. Niektórzy kupują również okazjonalne kufle, kieliszki czy karafki na wino z wydrukowanym akcentem nawiązującym do rocznicy. Może być to również butelka dobrego alkoholu oraz spinki do mankietów czy krawat. Taki prezent by z pewnością ucieszył nie jednego trzydziestoletniego mężczyznę.Z okazji urodzin można również zabrać ukochaną osobę na uroczysty obiad czy kolację. Istnieją też świetne promocje w sektorze usługowym. Za pośrednictwem groupona można dorwać świetną okazję aby zakupić obdarowywanej osobie zabieg kosmetyczny, usługę fryzjerską czy masaż. Istnieją też strony internetowe z różnymi prezentami w postaci aktywności, często dość ekstremalnych. Począwszy od skoków spadochronowych po okazyjnych cenach możemy tam nabyć vouchery na lot lotnią, lot szybowcem lub balonem. Nie brakuje tam również atrakcji dla fanów czterech kółek. Fan motoryzacji może dzięki portalom tego typu nabyć niebywałą okazję do stania się kierowcą rajdowym za sterami auta z górnej półki. Nie brakuje tam również atrakcji dla osó chcących przeżyć wyjątkowe chwile bez nadmiaru adrenaliny czy zawału. Sesje fotograficzne, wyprawa konna, wizyta w grocie konnej, kurs sensoryczny degustacji win czy lekcja robienia sushi to tylko niektóre z atrakcji.
Inaczej sprawa się ma co do Świąt Bożego Narodzenia. Tutaj królują od lat perfumy, ubrania i o dziwo książki. Polacy z roku na rok wydają coraz więcej pieniędzy na organizacje świąt. Często jednak odbywa się to na zasadzie „zastaw się a postaw się”. Znaczy to, że Polacy wiedzeni szałem świątecznych zakupów oraz kuszeni reklamami tak zwanych chwilówek zadłużają się za pośrednictwem szybkich pożyczek. Większość tych pieniędzy jest oczywiście przejadana.
Co jednak zrobić jeśli dostaniemy prezent który nas nie zadowoli? O ile darowanemu koniu w zęby się nie zagląda to w portfel już owszem. Na ratunek przychodzą nam platformy handlowe gdzie możemy wystawić niechciany prezent. Jeśli go nie otworzyliśmy, mamy większe szanse na jego sprzedaż. Kwota, którą uzyskamy będzie z pewnością niższa niż ta, która jest w sklepie. Musimy się liczyć z tym, że podobnych ofert w sieci będzie znacznie więcej a i przesyłka też trochę kosztuje. W tej kategorii królują niewątpliwie perfumy. Jest to szał okazji dla łowców tanich, Internetowych zakupów. Można w ten sposób często upolować rzecz, która normalnie w sklepie stacjonarnym kosztuje nawet kilkadziesiąt procent więcej. Należy tutaj jednak wystrzegać się aukcji noszących znamiona oszustw. Przez Internet niestety bardzo łatwo paść ofiarą naciągaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here