Jaki pokrowiec skórzany wybrać

W poszukiwaniu idealnego pokrowca, przynajmniej w części wykonanego ze skóry naturalnej, możemy wybierać pomiędzy klasycznymi futerałami, które osłaniają całą powierzchnię urządzenia, a etui częściowymi typu osłonka czy nakładka. Producentem tego drugiego typu pokrowców jest LuxCase, marka specjalizująca się w sprzedaży luksusowych etui uzupełnionych naturalną skórą o niepowtarzalnej, przyciągającej uwagę fakturze przypominającej krokodylą czy wężową skórę.

Pokrowce książeczkowe, kabury i futerały

Najczęściej spotykanym modelem etui wykonanych ze skór naturalnych są pokrowce pełne, zabezpieczające całą powierzchnię telefonu. Wybór takiego pokrowca bez wątpienia wpływa na poprawę bezpieczeństwa przechowywania telefonu, minimalizując ryzyko jego przypadkowego uszkodzenia w transporcie, ale równocześnie pogarsza komfort jego codziennego użytkowania. W przypadku pokrowców książeczkowych czy flip przed użyciem telefonu trzeba otworzyć pokrowiec, unosząc jego przednią klapkę. W przypadku futerałów i kabur telefon przed użyciem po prostu trzeba z nich wyjąć, co również zabiera czas. Marka LuxCase postanowiła to zmienić i zdecydowała się wprowadzić na rynek pokrowce skórzane, ale tylko częściowe, mające formę tradycyjnej nakładki.

Skórzany case – czy warto?

W ofercie LuxCase znaleźć można ręcznie robione pokrowce skórzane na podbudowie z amortyzującego wstrząsy tworzywa, które stanowi rodzaj zbrojenia – szalunku dla umiejętnie spreparowanej skóry naturalnej. Dzięki temu istnieje możliwość połączenie funkcjonalności klasycznych nakładek na telefon z elegancją skórzanych pokrowców typu pełnego. Oferowane przez firmę etui są nie tylko idealnie dopasowane do wybranych modeli telefonów, ale także, dzięki zastosowaniu skórzanego wykończenia, prezentują się niezwykle okazale, wpływając na atrakcyjność każdego ubranego w nie telefonu. Ich największą zaletą jest niesamowita faktura użytych do ich produkcji skór naturalnych. Przypominają one skóry gadzie – mogą wyglądać jak skóra z krokodyla, jaszczurki czy węża, co podkreśla ich niezwykle wyrafinowany, można powiedzieć luksusowy charakter.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem nowego pokrowca na swój telefon, szukasz sprzętu wygodnego w użytkowaniu, trwałego i efektownego pod względem wizualnym, dobrym wyborem mogą być właśnie ręczne robione nakładki skórzane LuxCase. Jeżeli telefon nosisz luzem w torebce lub plecaku i boisz się jego uszkodzenia podczas transportu, alternatywą może być pokrowiec typu pełnego, na przykład etui pionowe typu flip z opuszczaną klapką i magnetycznym zamknięciem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here