pomalowana kobieta

Triki makijażowe to swojego rodzaju magia, która sprawia, że malowanie jest łatwiejsze, ale dodatkowo stanie się ono dla Ciebie przyjemnością! Kiedy będziesz już wprawiana, zrobienie makijażu zajmie Ci o wiele mniej czasu. To sprawi, że jeszcze bardziej go pokochasz. Dzięki trikom makijażowym dowiesz się  jak uratować swój ulubiony cień do powiek, co zrobić żeby szminka utrzymała się na ustach przez długi czas, a przy okazji dowiesz się, jak naturalnie sprawić, aby usta były większe.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/triki-makijazowe/

Najlepsze triki makijażowe, o jakich kiedykolwiek słyszałaś!

Wcale nie musisz być po kursach, żeby wiedzieć, jak się dobrze malować. Sama powinnaś wiedzieć co podkreślić, a jakie drobne wady ukryć. Są jednak takie triki, o których wiedzą tylko profesjonalistki. Niestety niezbyt chętnie dzielą się tymi sztuczkami z innymi kobietami. Poniżej jednak znajdują się sztuczki, które udało się podłapać od wizażystek.

Powiększenie ust 

Przed przystąpieniem do malowania najlepiej jest użyć peelingu do ust. Dzięki temu trikowi temu pomadki będą trzymać się dłużej. Dodatkowo pozbędziemy się skórek, które po pomalowaniu wyglądają niezbyt schludnie. Dopiero po tym zabierz się za malowanie ust. Pamiętaj, żeby nie przesadzić ze szminką, ponieważ może to wyglądać karykaturalnie. Najważniejsze w „naturalnym powiększaniu” ust jest to, aby użyć kredki w takim samym kolorze co szminka lub pomadka. Sztuczka polega na tym, aby wyjechać delikatnie kredką poza linię ust. Nad górną wargą możesz dodatkowo nałożyć w małej ilości rozświetlacz który sprawi, że usta będą wyglądały na jeszcze większe.

Utrwalenie makijażu

Do utrwalenia makijażu bardzo dobrze sprawdzi się sypki poder. Po odpowiedniej pielęgnacji twarzy, nałóż puder. Po tym możesz nałożyć podkład. Sprawi to, że podkład będzie trzymał się na twarzy znacznie dłużej. 

Wyszczuplenie twarzy

Aby wyszczuplić twarz skorzystaj z konturowania! Użyj bronzera do tego, aby wyszczuplić twarz. Najlepiej nakładać go na górną część czoła i pod kości policzkowe.

Zaschnięty tusz do rzęs

Aby przywrócić do użytku zeschnięty tusz do rzęs wystarczy dodać do niego kilka kropli do oczu. Następnie mocno potrząśnij, poczekaj chwilę i gotowe! Innym trikiem, kiedy nie mamy pod ręką kropli do oczu możemy włożyć tusz do rzęs do pojemnika z ciepłą wodą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here