Wystrzegajmy się podróbek peruk!

0
1391

Zbliża się okres świąteczny, a co się z tym nierozerwalnie wiąże – wszelkiej maści portale aukcyjne i strony internetowe starają się skusić swoich klientów ofertą produktów po zaskakująco niskich cenach. Trend ten nie ominął także peruk naturalnych i syntetycznych. Jak najbardziej popieramy oczywiście oferowanie konsumentom najwyższej jakości wyrobów tego typu w atrakcyjnych cenach, jednakże z przykrością zauważamy że niejednokrotnie promocje takie to żerowanie na niewiedzy klientów oraz próba sprzedania im wyrobów pochodzących z niewiadomych źródeł lub też imitacji z Chin, które to oczywiście od razu po założeniu prezentować będą się zadowalająco, jednakże ich prezencja zacznie szybko ulegać degradacji – mówimy tu już nie o miesiącach czy latach, a o tygodniach!

Dlaczego jeszcze nie popieramy nabywania podróbek, niezależnie od tego w jakiej cenie byłyby one oferowane? Kolejnym problemem jest fakt, iż nabywamy wyrób bez możliwości jakiejkolwiek modyfikacji czy personalizacji, a więc w sytuacji, gdy po wyjęciu z opakowania okaże się on zupełnie niedopasowany do kształtu naszej głowy lub też z uwagi na zastosowane włókna wyglądać będzie nienaturalnie, nie ma możliwości jego zwrotu czy też zmiany jego wyglądu, tak aby był on bardziej satysfakcjonujący.

Bolączki takie nie wystąpią w sytuacji, gdy zdecydują się Państwo rozpocząć współpracę z naszym renomowanym sklepie peruk. To właśnie w naszych katalogach znaleźć można najwyższej jakości wyroby zarówno naturalne jak i powstające z włókien syntetycznych odpornych na działanie wysokich temperatur. Jak mogą się Państwo zapewne domyślić, jedną z kwestii która wyróżnia nas na tle konkurencji jest oddanie w ręce klienta możliwości wyboru kluczowych cech wyróżniających zamawianego produktu, w tym – jego długości, grubości, stopnia skrętu, stylu upięcia, czy w końcu grubości bazy monofilamentowej, do której przytwierdzane są za pomocą niewielkich węzełków pasemka włosów albo włókien.

Gwarantujemy także, że po wykonaniu wyrobu perukarskiego będą Państwo mogli go dowolną ilość razy przymierzać, a w sytuacji gdy wystąpią jakiekolwiek problemy czy zidentyfikowane zostaną ewentualne niedociągnięcia, możliwe będzie zgłoszenie kwestii problematycznych naszym pracownikom, którzy to dołożą wszelkich starań, aby możliwie jak najszybciej je usunąć i aby mogli Państwo cieszyć się produktem optymalnie dostosowanym do Państwa preferencji i oczekiwań. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż w naszym salonie mogą Państwo nabyć także wszelkiej maści środki pielęgnacyjne oraz konserwacyjne, które to zapewnią, że raz nabyty produkt będzie Państwu służył o wiele dłużej niż mogliby się Państwo tego początkowo spodziewać. A co powiedzą Państwo na wszelkiej maści akcesoria, którymi w jeszcze pełniejszym stopniu upiększyć można perukę? Nasza szeroka oferta jak najbardziej je obejmuje! Serdecznie zapraszamy do bezpośredniej wizyty w naszym salonie lub też do kontaktu telefonicznego albo mailowego z naszymi przedstawicielami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here