kolczyki

Moda od zawsze ulegała zmianie. Dlatego też staramy się za nią podążać i dostosowywać do panujących trendów. Co z czym zestawić? Jakie dodatki wybrać? Na przykład w modzie ostatnio są kolczyki skrzydła. Jak je wykorzystać?

Odzież

Same kolczyki skrzydła nie dadzą nam niesamowitego efektu, jeśli nie zestawimy ich z odpowiednią garderobą. Dlaczego? Warto pamiętać, że biżuteria stanowi zazwyczaj tylko dodatek. Choć czasem może dodać nam bardzo wiele do wyglądu. Dlatego też warto ją wykorzystywać umiejętnie.

W modzie damskiej królują sukienki. Ale czy tylko do nich pasują skrzydlaste kolczyki? Oczywiście, że nie. Tak naprawdę możemy wykorzystać je na wiele sposobów i dostosować do różnych okazji. Jeśli decydujemy się postawić na kolczyki w kształcie skrzydeł, to warto, aby były one na przykład ze złota lub srebra, np. https://www.viadem.pl/pol_m_Motywy_Skrzydla_Kolczyki-skrzydla-533.html. To doda nam szyku i elegancji, a dodatkowo pozwoli poczuć się niezwykle kobieco i doda nam odrobinę seksapilu.

Takie kolczyki nie muszą być wykorzystywane tylko w wersji eleganckiej. Możemy je również nosić na co dzień. Nawet łącząc je z skórzaną ramoneską możemy wyglądać w nich obłędnie. Dzięki temu niewątpliwie zwrócimy na siebie uwagę. Świetnie sprawdzą się też do tego szpilki. Z jednej strony będziemy czuć się bardziej seksowne z powodu butów, z drugiej dzięki kolczykom, a na dodatek dzięki temu, że cała stylizacja jest z pazurem i wyglądamy nieziemsko.

Twarz

Choć nikt nie zabroni nosić tego typu kolczyków każdej kobiecie, trzeba przyznać, że niektórym będą pasowały bardziej, a innym nieco mniej. Przede wszystkim warto, aby nosiły je kobiety, które mają okrągłą twarz. Dlaczego? Kolczyki skrzydła pomogą nam optycznie wydłużyć czoło. Dzięki temu będziemy prezentować się zdecydowanie lepiej i zwrócimy większą uwagę na nasze atuty.

Włosy

Jeśli zakładamy efektowne kolczyki, warto je wyeksponować. W jaki sposób? Na przykład przez to, w jaki sposób ułożymy włosy. Najlepiej zdecydować się na upięcie z tyłu, które pozwoli nam zebrać włosy i pokazać nasze uszy. Dzięki temu widoczne będą także właśnie kolczyki. Skoro już je zakładamy, to przecież warto pomyśleć o tym, że nie powinniśmy ich chować. Są przecież równie ciekawym elementem naszej stylizacji.

Dobierając cały zestaw ubrań i dodatków musimy pamiętać, aby wszystko do siebie pasowało. Dopiero dzięki temu osiągniemy wymarzony efekt i zwrócimy uwagę innych swoim wyglądem. Pozwólmy czasem sobie poczuć się seksownie i kobieco. Możemy przecież tak łatwo to zrobić, a dzięki temu nasze samopoczucie będzie o wiele lepsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here