Kosmetyki Perfecta

Polski rynek preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała wyróżnia się dużą różnorodnością i wysokim poziomem konkurencji. Konsumenci mają dostęp zarówno do znanych, światowej renomy marek, jak i do produktów krajowych producentów. W zależności od potrzeb i preferencji klientki mogą zaopatrywać się w kosmetyki dostępne w popularnych drogeriach sieciowych lub też w niszowe wyroby małych, lokalnych producentów, a nawet w specjalnie przygotowane zestawy do samodzielnego wykonania preparatu w domu.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała Perfecta mają swoją stałą i ugruntowaną pozycję na rynku od 2004 r. Obecnie jest to największa marka w portfelu Dax Cosmetics. Została zaprojektowana jako marka uniwersalna, dostępna dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku, kondycji skóry czy też zasobności portfela. Aby osiągnąć ten cel, opracowano szereg różnego rodzaju preparatów dla każdego typu cery, pozycjonowanych w kilku różnych segmentach cenowych. Wszystkie je łączy jednak wysoka jakość i produkcja na bazie nowoczesnych składników aktywnych.

Szeroka gama kosmetyków Perfecta obejmuje cały wachlarz kremów pielęgnacyjnych do twarzy i pod oczy uzupełniony o fluidy do makijażu oraz maseczek do twarzy w jednorazowych saszetkach, linię preparatów oczyszczających cerę, paletę balsamów do ust oraz duży wybór kosmetyków do pielęgnacji całego ciała. W tej kategorii należy przede wszystkim wymienić balsamy do ciała, zarówno pielęgnujące, jak i wyszczuplające i opalizujące, a także kremy do rąk i stóp oraz kosmetyki do higieny intymnej i depilacji.

Pod szyldem Perfecta produkowane są również specjalne serie kosmetyków przeciwtrądzikowych dla nastolatek oraz preparatów przeznaczonych dla kobiet w ciąży i młodych mam. Kosmetyki Perfecta są cenione przez użytkowniczki z uwagi na swoją dostępność i przystępną cenę, komfort użytkowania, skuteczne receptury oraz nowoczesne opakowania, które dobrze prezentują się w każdej łazience. Poszczególne linie tej marki zdobywają również różnego rodzaju nagrody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here