okulary młodzieżowe
fot. pexels.com

Obecnie trendy na noszenie okularów są coraz to bardziej oryginalne, zatem wiele młodych osób z chęcią sięga po ten dodatek do codziennej garderoby, nawet nie mając wady wzroku. Okulary stały się hitem, gdy zaczęto podkreślać ich niebanalny styl, a także tworzyć świetnie stylizacje z ich udziałem. Sprawdź, jakie okulary młodzieżowe są teraz na czasie!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/okulary-mlodziezowe-jak-wybrac-oprawki/

Delikatne oprawki

Niektórym podobają się wyraziste oprawki, a innym z kolei bardziej delikatne. Rynek optyczny wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom i w coraz to większej ilości salonów optycznych można znaleźć okulary, których oprawki są pozbawione koloru!

Możesz pomyśleć, że to dość szalone, ale coraz więcej młodzieży decyduje się na okulary, których oprawki są powleczone bezbarwnym plastikiem i są większe niż wymaga tego ich rozmiar oka. To właśnie jeden z trendów, który bardzo dobrze się przyjął wśród młodych osób. Okulary w bezbarwnej oprawce są na tyle uniwersalne, że można je nosić na co dzień, a także zakładać do różnych okolicznościowych stylizacji.

Okulary na druciku

Drugim trendem, który cieszy się coraz większą popularnością są oprawki na delikatnym druciku w kolorze srebra lub złota. Takie oprawki nosi coraz więcej osób, które cenią sobie stylowy wygląd i niebanalne stylizacje.

Okulary w takich oprawkach, które najczęściej goszczą na nosach młodzieży, to aviatorki, nerdy albo kocie oko. Takie okulary są super popularne i wygląda się w nich bardzo dobrze.

Potterki

Jeśli jednak twoje dziecko preferuje coś bardziej wyrazistego, to polecamy również modne potterki. To okrągłe okulary, których oprawki są na grubym, czarnym plastiku. Tworzą efekt trochę kujona, a trochę osoby zbuntowanej, która doskonale wie, czego chce.

Obecne trendy okularowe są na tyle uniwersalne i również oryginalne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejsze, że nie będziesz musiała już dłużej zmuszać swojego nastoletniego dziecka do noszenia okularów, gdy pokażesz mu różne modne oprawki, które będzie mogło sobie wybrać!

Przeczytaj też: http://makelifetasty.pl/sklepy-z-sukienkami-wieczorowymi/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here