Dres dla chłopca – 5 bardzo popularnych motywów

0
1000

W szafie małego mężczyzny z pewnością nie może zabraknąć dresu. Przed zakupami z dzieckiem bądź bez niego warto jednak nieco lepiej poznać świat mody dla chłopców. W ten sposób można znacznie szybciej trafić w gust syna. Wybór jest obecnie naprawdę spory, jednak kilka wzorów cieszy się szczególnym zainteresowaniem chłopców. Sprawdź, na jakie motywy zwrócić uwagę podczas poszukiwań idealnego dresu dla kilkulatka.

Moro

Moda na moro właściwie nigdy nie przemija i dotyczy to również dresów. Wielu chłopców jest zafascynowanych militariami i w swojej garderobie  najchętniej widzieliby wyłącznie wojskowe barwy. Bardzo często fascynacja takimi wzorami jest też związana z naśladowaniem taty, który po odzież moro sięga w związku z np. łowieniem ryb czy też wyprawami do lasu. Z tego powodu na stronie  https://tuszyte.pl/pol_m_Chlopiec_Dresy-213.html zwyczajnie nie mogło zabraknąć bawełnianych kompletów z bluzą moro i spodniami bojówkami.

Kosmos

Wśród kilkulatków nie brakuje też maluchów, których pasją jest zdobywanie wiedzy o wszechświecie. Zainteresowania dziecka mogą znaleźć odzwierciedlenie na jego ubraniach. Na dodatek dresy z galaktycznymi motywami są bardzo modne i to nie tylko w świecie mody dla dzieci. Oprócz popularnego wzoru przypominającego fragment kosmosu przyszłemu naukowcowi bądź astronaucie może przypaść do gustu również komplet z logo słynnej agencji kosmicznej NASA. Ciekawy efekt mogą dać też wzorki z planetami Układu Słonecznego, statkami kosmicznymi czy też astronautami.

Bajki

W życiu niemal każdego kilkulatka bardzo ważną rolę odgrywają bajki. Nie powinno zatem raczej nikogo zdziwić to, że inspirowane nimi motywy często pojawiają się na chłopięcych dresach i na dodatek cieszą się ogromną popularnością. W sklepie online Tuszyte.pl można znaleźć bluzy z charakterystycznym kształtem głowy Myszki Miki, czyli modnym motywem uwielbianym nie tylko przez dzieci, ale także przez nastolatków i dorosłych. Ponadto można śmiało sięgnąć po dresy z postaciami z ulubionych bajek, filmów czy też komiksów. Takie ubrania na pewno świetnie sprawdzą się jako prezent np. na Dzień Dziecka.

Zwierzęta

Dzieci uwielbiają zwierzęta i zdecydowana większość z nich ucieszy się na widok dresu z komiksowym bądź bajkowym wzorem ze świata fauny. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście kotki i pieski, co często ma związek z miłością maluchów do ich własnych pupili. Jeśli chłopiec jest jednak ogromnym fanem innych gatunków, to znalezienie bluzy z wilkiem, lisem, łosiem czy też misiem koala również nie powinno być problemem.

Dinozaury

Na liście popularnych motywów wśród chłopców oczywiście nie mogło zabraknąć dinozaurów. Nadal nie brakuje dzieci, które z zapartym tchem poznają kolejne gatunki, kolekcjonują figurki prehistorycznych gadów czy też oglądają niemal wyłącznie filmy i bajki o tych wymarłych stworach. W takim przypadku dresy ze wzorami w dinozaury na pewno będą strzałem w dziesiątkę. Z pozytywną reakcją mogą spotkać się też ubrania z motywem zaczerpniętym z filmów z serii o Parku Jurajskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here