2014!

Minęły Święta, minęły moje urodziny, o których myślę, że wkrótce jeszcze wspomnę, mija rok 2013…

Jesteśmy o rok starsi, o rok mądrzejsi, o rok bardziej doświadczeni. Same banały, ależ jakie prawdziwe?!

Założę się, że każdy z nas w tym roku wiele doświadczył, wiele się nauczył, wiele przeżył. Życzę wszystkim wspaniałego nadchodzącego roku 2014 – by pięknych chwil było jeszcze więcej, cudów na każdy dzień, miłości i zdrowia przede wszystkim!

Szczęśliwego Nowego Roku 2014!

No i oczywiście szampańskiej sylwestrowej nocki :)

Witamy Nowy Rok 2013!

No i koniec świętowania! Wprawdzie wróciliśmy po długim leniuchowaniu do pracy i do codziennych obowiązków, ale ja myślami wciąż wracam do chwil pełnych dobrej zabawy. W Nowy Rok wkroczyliśmy pełną parą, uhahani, zadowoleni, delektując się dobrym jedzeniem i zgranym towarzystwem.  Michał został wyekspediowany do babci, gdzie w najlepsze przespał całą noc Sylwestrową, a jego łóżeczko w domu zostało przewiezione (bo ma kółeczka!) do sypialni, w której odpoczywał Janek. W pokoju Michałka 31 grudnia zamieszkał Szymek drzemiąc w swoim łóżeczku turystycznym. Jeszcze raz potwierdziło się, że warto się zaopatrzyć w takie cudo, szczególnie jeśli mamy zamiar gdzieś wyjeżdżać lub spędzać noce wraz z dzieckiem poza domem. Wyjazd Michała do babci uświadomił mi, że muszę zamieścić w plikach LISTĘ RZECZY NA WYJAZD, by w panice nie biegać po domu w poszukiwaniu tego i owego. Mam nadzieję zrobić to w najbliższym czasie.

A Sylwester? Minął bardzo przyjemnie: wieczór spędziliśmy przez chwilę w towarzystwie Laury urodzonej w grudniu (gondola, którą możemy odmontować od stelaża też się bardzo przydaje) i jej trzyletniego braciszka Olusia, któremu czytaliśmy „Kota w butach” i użyczyliśmy zabawkowej kosiarki do koszenia sektora, w którym stał akurat nasz stół (dzięki Bogu, trawy nie kosi się w nieskończoność  :)), a potem gdy już wszystkie maluchy poszły spać śmiechy i chichy trwały jeszcze jakiś czas :)

Nie dane mi było organizować Wigilii w tym roku, więc stół sylwestrowy udekorowałam  troszkę świątecznie i zimowo. Raz jeszcze przekonałam się o tym, że zimowa  atmosfera nie ma sobie równych :)

 

 

 

 

 

A skoro Sylwestrowo i Noworocznie, to także i życzeniowo:
Wszystkim mamom tym doświadczonym i mniej doświadczonym, przyszłym i obecnym,
wszystkim dzieciom dużym i małym,chłopcom i dziewczynkom
składamy najserdeczniejsze życzenia,
by ten rok 2013 przyniósł Wam duuuuużo dobra, ciepła, radości, i spełnienia tych najskrytszych marzeń!

Marta i Kasia